Напередодні ввечері у Воронезькій області РФ автобус з пораненими на фронті в Україні окупантами зіштовхнувся з автомобілем “Урал”, в якому також перебували російські військові.

Про це повідомляє телеграм-канал ASTRA

Як зазначається, “Урал” із російськими військовими здійснив лобове зіткнення з автобусом з іншими російськими військовими.

“В автобусі перевозилися військовослужбовці, які отримали поранення на війні з Україною. Про це повідомили джерела в екстрених службах регіону, а також очевидці аварії”, – йдеться у публікації.

Внаслідок ДТП ліквідовано 5 російських військових, 46 російських військовослужбовців поранені. 

“Інформація про ДТП також з’явилася без деталей у місцевих пабликах, офіційні особи аварію не коментували”, – наголошує ASTRA.