Поблизу українського кордону у російському Бєлгороді спалахнула нафтобаза, розташована в районі Крейди.
Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на заяву губернатора Бєлгородської області В'ячеслава Гладкова в Telegram.
Місцева влада заявляє, що на місці події працюють екстрені служби. Є двоє постраждалих.
"Сталася пожежа на нафтобазі в місті Бєлгороді. Всі екстрені служби виїхали на місце. Вживаються заходи щодо його ліквідації", – пише чиновник.
Повідомляється, що в результаті НП постраждали двоє людей – працівники нафтобази.
"Їм надано першу допомогу, їхньому життю нічого не загрожує", – каже Гладков.
Також він заявив про евакуацію мешканців трьох вулиць. ⠀
"Починаємо розселяти мешканців вулиць Поштової, Макаренка та Костянтина Заслонова у безпечніше місце", – йдеться у публікації чиновника.
Нагадаємо, нещодавно, 29 березня, вночі біля Білгорода в селі Червоний Жовтень стався сильний вибух на військових складах, викликавши у місцевих жителів справжню паніку. Тоді в результаті події постраждали четверо російських військових.





