Від деяких російських пропагандистів вже декілька місяців можна почути твердження, що російська система ППО не справляється з атаками українських БПЛА на різні об’єкти на території РФ.

І ці твердження лунають все частіше та частіше, після того, як приблизно з серпня минулого року, Сили оборони України почали системно та регулярно завдавати ударів по НПЗ, інфраструктурі нафтового транспортування, стратегічним підприємствам у тому числі підприємствах ВПК.              

У двох російських пропагандистів на ефірі радіо «Комсомольська правда» спостерігається справжні сум та бентега, через неспроможність російської промисловості випускати необхідну кількість боєприпасів для систем ППО.

Андрій Клінцевич який зазвичай титрується пропагандистами, як воєнний експерт, скаржився іншому пропагандисту Івану Панкіну, що кількість українських безпілотників, які будуть атакувати Росію буде лише збільшуватися. Клінцевич каже, що кількість БПЛА, що будуть летіти можуть сягнути 1000 одиниць за одну атаку.

А далі він починає скаржитися: «А ми кількість зенітних ракет стільки ж випускаємо?»

На що Панкін відповів: «А я ставив це питання…»

Клінцевич сам і відповів на своє питання, щодо кількості ракет ППО:

«Скоріш за все – ні, бо я був на підприємствах і там все робиться вручну і це все дорого та складно».

Він також зазначив, що Росія дуже відстає у технологіях і треба за допомогою звертатися до союзників. Що це за союзники пропагандист не сказав.

Ще Клінцевич  заявив, що скоро полетять балістичні ракети з тонною вибухівки, малюючи найближчу перспективу у війні.

Андрій Клінцевич — російський військовий експерт, голова «Центру вивчення військових та політичних конфліктів» та частий гість ефірів пропагандистських шоу. Він перебуває під персональними санкціями України.

Його внесено до офіційних українських санкційних списків за активну підтримку агресивної війни проти України, поширення ворожої пропаганди, виправдання воєнних злочинів та фальсифікацію історії.

Зовсім нещодавно на цьому  ресурсі два пропагандисти нили через невдачі окупаційної армії на фронті та прямо заявляли про тупик у війні.

Нагадаємо, що на цьому ж з радіо відомий російський режисер заявив, що треба завдати ядерного удару по Україні, аби у Росії був інтернет без обмежень.