залучатимуть переважно військовослужбовців зі статусом учасника бойових дій.
Про це інформує пресслужба відомства.
У ТЦК зазначають, що до роботи відбиратимуть військових, які мають бойовий досвід і краще розуміють ситуацію на фронті, стан укомплектованості війська та необхідність поповнення підрозділів. За їхніми словами, це також дозволить частково розвантажити бойові частини.
Військовослужбовці, які перебувають на етапі оформлення статусу УБД, залучатимуться до інших завдань у територіальних центрах комплектування.
Натомість військові без бойового досвіду можуть бути направлені на ротацію для його набуття у складі бойових підрозділів.





