У рамках суцільного побєдобєсія, яке наразі вирує у Росії, у Новосибірську встановлено банер, де орангутанг вітає з «днем перемоги».

Як повідомляють у тому числі й великі пропагандистські канали такий банер встановив місцевий зоопарк.

Стверджується, що не усі мешканці задоволені поєднанням зображення мавпи з вітанням з головним пропагандистським святом у Росії.     

Нагадаємо, що раніше з’явився черговий шедевр побєдобєсія у місті, де колись вивісили банер з американським гелікоптером.       

Також стало відомо, що пропагандистські канали не будуть вести пряму трансляцію з параду у Москві.