З 1 вересня працівники ТЦК та СП використовуватимуть бодікамери. Це має підвищити дисципліну всіх учасників процесу та забезпечити об’єктивність у разі конфліктів чи провокацій.
Про це у своїй колонці написав заступник міністра оборони генерал-лейтенант Євген Мойсюк.
«Для громадян камери стануть захистом від можливих зловживань, а для працівників ТЦК — від безпідставних звинувачень», — зазначив він.
У Міноборони наголошують, що впровадження бодікамер сприятиме дотриманню прав під час мобілізації. Система працюватиме завдяки уніфікованому обладнанню та сучасній ІТ-інфраструктурі, що має зміцнити довіру суспільства до державних інституцій.





