Норвезька влада у співпраці зі США відправить Україні дві системи ППО NASAMS.
Про це заявив глава Міноборони Норвегії Бйорн Арільд Грам, передає Інтерфакс-Україна.
"Україна дуже потребує додаткових засобів ППО, і Норвегія допоможе тим, що є", – наводять його слова норвезькі ЗМІ.
Норвегія також навчить українських військових використанню цієї ППО.
Крім того, міністр нагадав, що раніше Осло допомагало США з постачанням американських систем NASAMS Україні.






