Норвезька влада у співпраці зі США відправить Україні дві системи ППО NASAMS.

Про це заявив глава Міноборони Норвегії Бйорн Арільд Грам, передає Інтерфакс-Україна.

"Україна дуже потребує додаткових засобів ППО, і Норвегія допоможе тим, що є", – наводять його слова норвезькі ЗМІ.

Норвегія також навчить українських військових використанню цієї ППО.

Крім того, міністр нагадав, що раніше Осло допомагало США з постачанням американських систем NASAMS Україні.