Країни Північноатлантичного альянсу можуть передати Україні загалом до 62 німецьких основних бойових танків Leopard 2.
Про це в інтерв’ю радіо Deutschlandfunk заявив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.
"Так, це може статися", — сказав урядовець, відповідаючи на запитання, чи можливо досягти цифри у 62 танки, які передадуть Україні.
Цього числа буде достатньо для формування двох танкових батальйонів, проте навряд Німеччина передасть більше танків, додав Пісторіус. Міністр наголосив, що для цього спочатку потрібно поповнити резерви за рахунок промисловості.
За його словами, загалом Захід здатен передати 300 танків, про які запитувала Україна.
"І тоді ви побачите, як після цього зміниться хід війни", — зауважив він.
З огляду на рішення про передачу Україні танків Leopard 2, міністр оборони припускає, що Альянс отримає додаткові зобов'язання, зазначає видання. Як заявив Пісторіус, він "дуже впевнений", що збільшити кількість танків для України вдасться завдяки передачі сучасніших Leopard 2A6.






