На Луганщині на лінії зіткнення та неподалік від неї залишилися жити пенсіонери, які не мають наміру залишати свої оселі. Дітей на цій території немає.

Про цеМедіацентрі Україниповідомивначальник Луганської обласної військової адміністраціїАртем Лисогор

“На теперішній час 130 людей залишається. Це люди, які перебувають на смузі зіткнення, а також у тих населених пунктах, які знаходяться поблизу лінії зіткнення”, – розповів Лисогор.

Начальник ОВАзаявив, що вгарячих точках залишаютьсяпенсіонери, які тримаються за свою землю та батьківщину.Дітей на цій території немає.

Нині більшість мирних жителіввиїжджати не планує.

“Усю допомогу, що необхідно від нас, ми надаємо і працюємо в цьому напрямку”, – додав очільник Луганщини.