Київська міська військова адміністрація отримала офіційні звернення від сервісів таксі Bolt, Uklon та Uber щодо можливості здійснення нічних перевезень у столиці в період комендантської години.
Про це повідомляє Патріот Донбасу із посиланням на КМВА.
Голова КМВА Тимур Ткаченко наголосив, що питання перебуває на розгляді, однак першочерговим залишається фактор безпеки мешканців та столиці загалом.
«Ми усвідомлюємо потреби людей, але хочу підкреслити: безпека Києва — понад усе. Жодних “сірих схем”, нелегальних перепусток чи чорного ринку нічних таксі ми не допустимо. Усі подібні практики будуть ліквідовані», — заявив Ткаченко.
За його словами, КМВА спільно з правоохоронними органами розробляє чіткий і прозорий механізм, який унеможливить зловживання.
«Якщо буде ухвалене рішення дозволити нічні перевезення, то виключно законно — під жорстким контролем і з відповідальністю перевізників», — додав голова адміністрації.






