Господарський суд Києва не задовольнив позов Української православної церкви московського патріархату про відновлення користування майном Києво-Печерської лаври.

Про це повідомили вМіністерстві культури та інформаційної політики.

Представники УПЦ МП на засідання не прийшли. Вони клопотали про його перенесення, але суддя відхилив клопотання та провів засідання.

"Суд, дослідивши матеріали справи, прийняв рішення про відмову в задоволенні позовних вимог УПЦ (МП- ред.)", – повідомили в міністерстві.

Повний текст рішення оприлюднять 27 червня.

Нагадаємо, влітку будуть прийняті відповідні рішення та проголосовані законопроєкти – і УПЦ (МП) офіційно в нашій державі не буде.