У Єгипті через напад акули загинув громадянин Російської Федерації.Ним виявився 23-річний Володимир Попов із Архангельської області.Інцидент стався на популярному єгипетському курорті в Хургаді на очах у туристів.

Про цеповідомляєThe Daily Beast.

Генеральний консул Росії у Хургаді Віктор Воропаєв повідомив, що напад зі смертельними наслідками стався у четвер.

“Унаслідок нападу акули загинув росіянин”, – сказав він.

Жахливі кадри демонструють, як співробітники готелю Dream Beach, на пляжі якого і стався інцидент,кричать плавцям, щоб вони вийшли з води.У цей момент можна побачити плавець акули, що наближається.

Потім між постраждалим та акулою виникла сутичка, незабаром після цього риба потягла його повністю під воду.

“Зараз вона поїдає його останки”, – чути, як каже один свідок, який знімав напад.

Повідомляється, що жінці, яку в повідомленнях російських ЗМІ назвали дівчиною Попова, вдалося випливти й вижити. На кадрах видно, як вона істерично плакала на пляжі, коли перехожі намагалися втішити її після жахливої ​​сцени.