На території Херсонської області з 13 по 17 березня включно буде діяти новий режим комендантської години – з 17:00 до 06:30.
Про цеповідомивголова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.
“З 13 по 17 березня включно комендантська година триватиме з 17:00 до 06:30”, – написав він у телеграм-каналі.
“Тому всім, кому сьогодні потрібно виїхати за межі області, прошу зробити це негайно, а у подальшому планувати свій час перебування на території міста та області”, – додав він.





