Російська армія протягом останніх тижнів намагається зруйнувати аміакопровід у Харківсській області.
Про це в ефірі національного телемарафону заявив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.
За його словами, окупанти ведуть прицільний вогонь і намагаються розбомбити трубопровід з аміаком у Куп‘янському районі.
"Обстрілюється магістральний аміакопровід. Це відбувається упродовж останніх двох тижнів, ведеться прицільний вогонь. Наразі наші експерти не фіксують витоку технічного аміаку, що залишається в трубах. Однак небезпека існує", – сказав Синєгубов.
Окрім цього росіяни почали поширювати ІПСО щодо ситуації у області про нібито токсичну аміачну хмару.






