Пілоти підрозділу СБС «Фенікс» атакували техніку російських військ на Донеччині.

Про це повідомили Сили безпілотних систем ЗС України у Telegram.

«Завдяки злагодженій роботі підрозділу та професійності кожного бійця було уражено танк, БМ-21 «Град», НРК, ББМ та інші цілі», – йдеться у повідомленні.