За перші два тижні 2026 року бійці Національної гвардії неодноразово завдавали ударів по техніці та об’єктах російських окупантів, знищуючи автомобілі, танки, склади боєприпасів та інші цілі.
Про це повідомляє Telegram-канал ЦСП «ОМЕГА».
«Зима цього року справді важка, та ані морози, ані тиск ворога не зупинять наших захисників. Національна гвардія щодня підкріплює це конкретними результатами на полі бою», — йдеться у повідомленні.
За оприлюдненою статистикою, за два тижні 2026 року було знищено:
- 3 зенітно-ракетні комплекси,
- 4 реактивні системи залпового вогню,
- 18 танків,
- 22 одиниці бронетехніки,
- 25 складів боєприпасів і паливно-мастильних матеріалів,
- 72 артилерійські системи,
- 210 автомобілів.





