За перші два тижні 2026 року бійці Національної гвардії неодноразово завдавали ударів по техніці та об’єктах російських окупантів, знищуючи автомобілі, танки, склади боєприпасів та інші цілі.

Про це повідомляє Telegram-канал ЦСП «ОМЕГА».

«Зима цього року справді важка, та ані морози, ані тиск ворога не зупинять наших захисників. Національна гвардія щодня підкріплює це конкретними результатами на полі бою», — йдеться у повідомленні.

За оприлюдненою статистикою, за два тижні 2026 року було знищено:

  • 3 зенітно-ракетні комплекси,
  • 4 реактивні системи залпового вогню,
  • 18 танків,
  • 22 одиниці бронетехніки,
  • 25 складів боєприпасів і паливно-мастильних матеріалів,
  • 72 артилерійські системи,
  • 210 автомобілів.