Унаслідок нових російських атак у чотирьох областях України зафіксовані відключення електроенергії.
Про це повідомили в НЕК «Укренерго».
Станом на ранок 19 травня без світла залишаються частина споживачів у Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській областях.
Причиною стали дронові удари та артилерійські обстріли енергетичної інфраструктури у прифронтових регіонах.
В «Укренерго» зазначили, що аварійно-відновлювальні роботи вже розпочалися там, де це дозволяє безпекова ситуація.





