Протягом першої половини 2025 року Дисциплінарні палати Вищої ради правосуддя ухвалили 62 рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності 64 суддів.

Про це інформує Вища рада правосуддя.

До суддів застосували такі дисциплінарні стягнення:

  • попередження — 32 судді;
  • догана з позбавленням доплат до посадового окладу на один місяць — 8 суддів;
  • сувора догана з позбавленням доплат на три місяці — 4 судді;
  • подання про тимчасове відсторонення від правосуддя — 1 суддя;
  • подання про звільнення — 19 суддів.