У Центрі протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони оприлюднили пам’ятку, як цивільним громадянам діяти під час штурму міста.
Як передає Укрінформ, про це Центр повідомляє уТелеграмі.
“Заклейте вікна скотчем. Клеїти слід всю поверхню вікна! Стрічка у стрічку, а не хрест-навхрест. Не підходьте навіть до заклеєних вікон”, – ідеться у повідомленні.
Телефон потрібно завжди тримати зарядженим, адже в будь-який момент може вимкнутись світло. У нічний час потрібно використовувати світломаскування.
“Якщо вмикаєте світло вночі, робіть так, щоб його не було видно з вулиці. Не позначайте ворогові своє місце перебування”, – закликали у ЦПД.
Під час обстрілу потрібно залишатись на місці.
“Не треба намагатися втекти з місця обстрілу, так ви наражаєте себе на ще більшу небезпеку. Вибігати на вулицю при обстрілі небезпечно”, – наголосили в Центрі.





