За публічного обвинувачення Донецької обласної прокуратури ухвалено вирок одному з керівників адміністрації Харцизька за колабораційну діяльність (ч. 5 ст. 111-1 КК України). Його заочно засуджено 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування та органах державної влади на 15 років, з конфіскацією майна.
Про це повідомляє Відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури.
Мешканець окупованого Харцизька, маючи проросійські погляди, обійняв посаду так званого «першого заступника голови адміністрації місцевого округу харцизьк днр». Він організовує роботу фейкової установи, зокрема, «відділу мобілізаційної роботи і взаємодії з правоохоронними органами», «сектору з питань цивільної оборони та надзвичайних ситуацій» й інших псевдоструктур. Також контролює розподіл землі та захопленого майна. Крім того, проводить щотижневі наради і ухвалює рішення в інтересах загарбників.
У листопаді 2022 року за його ініціативою відбувся так званий пропагандистський форум для «державних службовців днр».
Наразі громадянин перебуває у розшуку. Призначене покарання засуджений відбуватиме з моменту фактичного затримання.
Досудове розслідування – ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.






