Українські морські дрони Magura активно нищать окупантів, завдаючи росіянам значних втрат. Серед уражених цілей низка ворожої військової техніки, починаючи від бронетранспортерів і завершуючи російськими суднами, зокрема великий десантний корабель “Цезар Куніков”.

Про це розповіли у Головному управлінні розвідки, пише видання LIGA.net.

Як зазначили у ГУР, за допомогою різних модифікацій морських дронів Magura бійці Головного управління розвідки Міністерства оборони України ліквідували 9 суден, 3 гелікоптери, 2 літаки та 1 бронетранспортер, а також знищили понад 100 російських військових.

Повний перелік знищених російських цілей має наступний вигляд:

  • розвідувальний корабель “Іван Хурс”, 4000-тонне судно росіян, що мало великий арсенал технологій для проведення розвідки;
  • ракетний катер “Івановець”;
  • великий десантний корабель “Цезар Куніков”, який на момент удару перевозив військовий вантаж;
  • патрульний корабель “Сергій Котов”, на борту якого був гелікоптер Ка-29;
  • десантний катер Д-295 “Акула”;
  • десантний катер Д-144 “Серна” з бронетранспортером БТР-82 на борту;
  • два швидкісні катери типу “РИФ-75”;
  • швидкісний катер КС-701 “Тунець”;
  • 2 вертольоти Мі-8;
  • 2 винищувачі Су-30.

Також у ГУР додали, що бійці підрозділу Group13 пошкоджували російські судна “Іван Хурс” та “Сергій Котов”, три катери КС-701 “Тунець” та гвинтокрил Ка-27.

Крім того, відповідно до підтвердженої інформації, загалом за допомогою безпілотників було безповоротно ліквідовано 118 російських військових і ще 15 було поранено. При цьому, як наголосили у відомстві, фактична кількість ліквідованих окупантів може бути значно більшою, оскільки зазначені дані демонструють лише підтверджені втрати у РФ.