У Канаді потужний крижаний шторм, що пронісся північними районами Онтаріо на вихідних, залишив без світла понад 400 тисяч споживачів. Через складну ситуацію деякі муніципалітети оголосили надзвичайний стан.
Про це йдеться у повідомленні CBC News, передає «ПравдаТУТ NEWS».
За даними компанії Hydro One, перебої з електропостачанням зачепили центральні та східні частини провінції, а ремонтні роботи можуть тривати кілька днів.
Найбільше постраждали міста Баррі, Оріллія, озера Каварта, Пітерборо та Кінгстон. Міністерство охорони навколишнього середовища Канади зафіксувало значну товщину льоду в окремих районах: 25 мм у Ліндсі, 20 мм у Пітерборо, 19 мм в Оріллії та 15 мм у Баррі.
Метеоролог Крістіна Кретчман зазначила, що негода спричинила серйозні руйнування.
«Було багато повідомлень про повалені дерева, гілки, на жаль, деякі з них зачепили інфраструктуру, наприклад, будинки або електроопори», – розповіла вона.
Через сильну негоду та масові відключення електроенергії кілька громад запровадили надзвичайний стан.
Зокрема, влада Пітерборо оголосила надзвичайний стан у неділю, відкривши чотири центри допомоги для місцевих жителів, два з яких працюють у нічний час. Людей закликали не виходити з дому без нагальної потреби.
У місті Оро-Медонте ситуація також критична – через повалені дерева та обірвані лінії електропередач усі дороги були тимчасово закриті.
Округ Маскока запровадив надзвичайний стан у неділю ввечері після тривалого крижаного дощу, який ускладнив дорожній рух і залишив частину жителів без електропостачання.
Попри наслідки негоди, відновлювальні роботи тривають – з моменту шторму електропостачання повернули вже понад 257 тисячам споживачів.






