Суддя Господарського суду Закарпаття Любомир Андрейчук, який є кандидатом на місце судді Конституційного суду, добряче сконфузився перед дорадчою групою експертів, не змігши назвати рік прийняття Конституції України.
Про це повідомляють українські ЗМІ.
Один з експертів, правознавець Василь Шакун запитав Андрейчука коли була прийнята Конституція України, і з яких глав і статей вона складається. Претендент на суддівське крісло у Конституційному суді спочатку намагався відмовитися від відповіді, але йому не дозволили. Попри те, що Шакун очікував почути точну дату, Андрейчук не зміг назвати й рік, невнятно сказавши “1991”.
При цьому в своєму мотиваційному листі Андрейчук зазначив, що як суддя Конституційного Суду України він буде присвячувати себе захисту конституційних принципів, гарантій та прав громадян. Сподіваємось і віримо, що суддя Господарського суду Закарпаття знає конституційні принципи, гарантії та права громадян.







