Після того, як у Балтійському морі почалися двотижневі навчання НАТО за участю Фінляндії та Швеції, російський флот та авіація також почали масштабні навчання у тому регіоні.
Про виведення Балтійського флоту рф повідомили 9 червня російські ЗМІ.
Зазначається, що загалом до цих дій залучені 100 одиниць техніки країни-агресора.
У російському флоті заявили, що зараз у Балтійському морі нібито реалізовують "план підготовки сил" на 2022 рік. До навчань залучені загалом 60 надводних кораблів різних типів, а також 40 літаків. Також там перебувають до 2 тисяч одиниць іншої військової техніки.
"Цілями навчань є підвищення рівня готовності та спроможності органів військового управління Балтійського флоту", – заявили в армії окупантів.
Також вони нібито планують вдосконалювати взаємодію в морській і польовій виучці екіпажів кораблів.




