Ввечері 20 липня російські війська завдали удару по житловому будинку та торгівельному центру в Сумах. Постраждали щонайменше шестеро людей, серед них є діти.

Про це повідомляє начальник Сумської ОВА Олег Григоров.

«Попередньо, ворог застосував реактивний БпЛА. Унаслідок влучання пошкоджено багатоповерховий житловий будинок», – йдеться у повідомленні.

Григоров зазначив, що зберігається загроза повторних ударів і закликав перебувати у безпечних місцях та не наближатись до місця влучання.

Згідно з його словами, у лікарнях медичну допомогу надають пораненим 8-річному хлопчику та 16-річній дівчині.

«Ушкодження не важкі. Іншим постраждалим надали допомогу без госпіталізації», – заявили в ОВА.

Згодом Григоров уточнив, що вже шестеро осіб постраждали внаслідок удару російського реактивного БпЛА біля багатоповерхівки у Сумах – двоє дорослих і четверо дітей.

За даними місцевої влади, пізніше ворожі війська продовжили атаку. Зафіксовано ще два удари в тому ж районі міста.

«Унаслідок одного з них виникла масштабна пожежа на території торговельного центру. Інформація щодо постраждалих уточнюється», – додав очільник ОВА.

Григоров зазначив, що ліквідація наслідків ускладнена через постійні повторні атаки. Ворожі безпілотники продовжують перебувати над місцем удару, створюючи пряму загрозу для рятувальників та інших служб.