У ніч на 20 травня російський агресор атакував Дніпро, внаслідок чого на складах спалахнув вогонь. Також відомо про кількох постраждалих.
Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
“Через атаку росіян на Дніпро понівечені склади з продуктами харчування”, – йдеться у повідомленні.
За інформацією очільника ОВА, через удар по Дніпру поранено щонайменше п’ятеро людей. Усі вони госпіталізовані. Чоловік та жінка у важкому стані. Медики надають необхідну допомогу.
За уточненою інформацією, внаслідок нічної атаки у Дніпрі загинуло двоє людей. Ще шестеро осіб були поранені, пʼятеро з них ушпиталені. Стан трьох з них медики оцінюють як важкий, додав Олександр Ганжа.





