У п’ятницю, 18 липня, російські війська атакували місто Суми ударним безпілотником. Внаслідок атаки поранено двох людей.

Про це повідомив виконувач обов’язків міського голови Сум Артем Кобзар.

“Сьогодні відбулося влучання БпЛА в нежитлове приміщення. Унаслідок атаки поранено двох людей. Наслідки уточнюються”, — зазначив посадовець.

За його словами, безпілотник був начинений шрапнеллю, що значно збільшило уражальну силу вибуху.