У понеділок, 21 липня, російські війська обстріляли місто Костянтинівка на Донеччині, застосувавши ствольну артилерію.
Про це повідомив начальник Костянтинівської міської військової адміністрації Сергій Горбунов у Facebook.
«Місто Костянтинівка зазнало чергового ворожого обстрілу. За попередніми даними, удари було завдано зі ствольної артилерії. На щастя, обійшлося без постраждалих серед мирного населення, однак пошкоджень зазнала критична інфраструктура», – зазначив він.
За словами Горбунова, внаслідок атаки пошкоджено лінію електропередач компанії ДТЕК. У результаті майже 15 тисяч абонентів залишилися без електропостачання.
Наразі енергетики працюють над відновленням електропостачання, проте темпи робіт залежать від безпекової ситуації в місті.






