У понеділок, 25 серпня, російські окупаційні війська завдали 2 451 удар по лінії фронту та житловому сектору Донеччини. Внаслідок ворожих обстрілів загинула одна цивільна особа, ще шестеро були поранені.

Про це повідомляє поліція Донецької області.

Під вогнем окупантів перебували міста Добропілля, Дружківка, Костянтинівка, Слов’янськ, селища Святогорівка, Ямпіль, село Іверське.

Руйнувань зазнали 47 цивільних об’єктів, з них 32 житлових будинки.

Ямпіль росіяни накрили з артилерії – одну цивільну особу вбили та одну поранили, пошкодили господарську споруду.

На Костянтинівку ворог скинув п’ять авіабомб «КАБ-250» – травмовано чотирьох людей, пошкоджено 21 багатоквартирний і 2 приватних будинки, заклад освіти, 2 адмінбудівлі.

В Іверському внаслідок влучання БпЛА «Герань-2» є поранений, пошкоджено приватний будинок і гараж.

По Слов’янську окупанти вдарили чотирма БпЛА «Герань-2» – пошкодили 4 багатоквартирних будинки, заклад освіти, об’єкти соціальної інфраструктури, три цивільних авто. У Дружківці два ворожих дрони пошкодили приватний будинок і господарську споруду.

На Добропілля війська рф скерували три бомби «КАБ-250» – пошкоджено 2 приватних оселі. У Святогорівці Добропільської ТГ два БПЛА «Герань-2» пошкодили приватний будинок і заклад освіти.

Крім того, встановлено інформацію про одну загиблу цивільну особу в Дробишевому та одну – у Сіверську, які були вбиті під час російських обстрілів 24 серпня.