Служба безпеки України закликає мешканців тимчасово окупованих рф територій надсилати всю відому їм інформацію про фейкові "референдуми" до чатбота відомства.

Про це повідомляє пресслужба СБУ вТелеграмі.

«Кожен, хто організовує російські псевдореферендуми на нашій землі, буде покараний! Щоб це сталося якнайшвидше – надсилайте інформацію дочатботаСБУ», – закликали у службі.

Співробітники СБУ вже збирають дані про загарбників, які займаються проведенням псевдореферендумів, та про колаборантів, що допомагають ворогу.

Наголошується, що будь-яка інформація є важливою. Надсилати вчатботправоохоронці закликають усе, що громадянам відомо: прізвища організаторів, колаборантів й учасників, факти примусу та фальсифікацій, місця проведення тощо. Для відправлення даних достатньо відкрити відповідну вкладку в чатботі та ввести інформацію.

В СБУ гарантують конфіденційність і те, що кожне повідомлення буде ретельно опрацьоване слідчими.

«Ваші повідомлення вкрай важливі для документування злочинів рашистів, колаборантів і зрадників, які причетні до фейкового плебісциту Отримані дані дозволять покарати їх та пришвидшить повернення тимчасово окупованих територій до України», – підкреслили в СБУ.