У Дніпрі до семи років позбавлення волі засудили 44-річного чоловіка, який обікрав будинок українського військового.
Про це повідомила поліція Дніпропетровської області.
Подія сталася у квітні 2025 року в Новокодацькому районі міста. Сусіди почули підозрілий шум у будинку військового, який у той час перебував на фронті.
Вирішивши перевірити оселю, вони виявили невідомого, що складав майно в сумки та намагався втекти. Місцеві жителі затримали крадія й утримували його до приїзду правоохоронців.
Суд визнав чоловіка винним у вчиненні грабежу за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України та призначив покарання — 7 років позбавлення волі.






