2-й тур німецької Бундесліги відбувся з 29 по 31 серпня.
Про це повідомляє «Патріот Донбасу».
29 серпня
- «Гамбург» 0:2 «Санкт-Паулі»
30 серпня
- «Вердер» 3:3 «Баєр» Леверкузен
- «Гоффенгайм» 1:3 «Айнтрахт» Франкфурт
- «Лейпциг» 2:0 «Гайденгайм»
- «Штутгарт» 1:0 «Боруссія» М
- «Аугсбург» 2:3 «Баварія»
31 серпня
- «Вольфсбург» 1:1 «Майнц»
- «Боруссія» Д 3:0 «Уніон» Берлін
- «Кельн» 4:1 «Фрайбург»






