У Бучі на Київщині відкрили перший центр рекрутингу до ЗСУ. Там можна отримати детальну інформацію про актуальні вакансії у війську.
Про це інформує «Дім» з посиланням на повідомлення Бучанської міськради.
Зазначається, що для відвідувачів центру в наявності понад 10 тисяч вакансій в різних підрозділах Сил оборони ‒ ЗСУ, Нацгвардії, Державної прикордонної служби України, СБУ та інших. Професії, що пропонують обрати, різноманітні за фахом та напрямком. Можна бути медиком, програмістом, логістом, кухарем, діловодом, водієм тощо.
«Ми пропонуємо безліч посад, і це не обов’язково стрілці чи штурмовики. Нам потрібні фахівці різних напрямків», ‒ наголосив Валерій Андрущенко, старший лейтенант регіональної мобільної групи Північ 3-го центру рекрутингу ВМС.
Проєкт запустила Бучанська міська рада спільно з Міністерством оборони. Пункт військового рекрутингу працює на базі Бучанського ЦНАПу.






