24 червня позначене низкою важливих подій, що залишили слід у світовій та українській історії.
Про це повідомляє “Патріот Донбасу”.
1099 року було засновано Орден святого Іоанна Єрусалимського — одна з найдавніших лицарських організацій, яка згодом перетворилася на Мальтійський орден.
1497 року європейці вперше задокументовано ступили на береги Північної Америки — це стало початком епохи великих географічних відкриттів.
1717 року в Лондоні представники чотирьох масонських лож зібралися в пивній «Гусак і рожен» та створили Велику ложу Англії — перше об’єднання масонів у світі.
1812 року армія Наполеона чисельністю до 600 тисяч вояків перейшла річку Німан і вторглася на територію Російської імперії — розпочалася Вітчизняна війна 1812 року.
1894 року ухвалено рішення про створення Міжнародного олімпійського комітету та відновлення Олімпійських ігор, які відтоді проводяться раз на чотири роки.
1901 року в Парижі відкрилася перша виставка Пабло Пікассо — художника, який назавжди змінив світ мистецтва.
1917 року у Києві, на Софійській площі, Володимир Винниченко урочисто зачитав І Універсал Центральної Ради, що проголошував автономію України.
1941 року у львівських тюрмах радянською владою було розстріляно понад 2000 в’язнів, яких вважали політично небезпечними.
Цього ж дня розпочалися виступи ОУН(б) у низці міст і районів Західної України на тлі німецько-радянської війни.
1947 року з’явилося перше офіційне повідомлення про НЛО, що поклало початок епосі «літаючих тарілок».
1948 року за наказом Сталіна СРСР розпочав блокаду Західного Берліна, що стала однією з перших криз холодної війни.






