У Дніпропетровській та Донецькій областях понад 200 тисяч людей досі потребують евакуації з небезпечних зон, повідомляє Міністерство розвитку громад та територій.

З початку літа вже евакуйовано понад 64 тисяч осіб, серед тих, хто залишився, близько 17 200 дітей.

Працюють транзитні пункти у Павлограді, Лозовій та Волоському, продовжують курсувати евакуаційні потяги до безпечних регіонів, зокрема Києва, Львова та Рівного.

Міністерства соціальної політики та розвитку громад організовують місця тимчасового розміщення та забезпечують допомогу маломобільним людям.