Збірна Німеччини – остання команда, що вийшла до півфіналу жіночого Євро-2025 з футболу.
Про це повідомляє “Патріот Донбасу”.
Франція 1 – 1 Німеччина (по пенальті 5:6)
Голи: Гейоро 15 пен’ — Нюскен 25′
Німеччина залишилася у меншості на 13-й хвилині після прямої червоної картки Катрін Хендріх. Франція отримала пенальті, яке реалізувала Грейс Гейоро.
Незважаючи на гру вдесятьох, Німеччина зрівняла рахунок завдяки точному удару Шеке Нюскен.
На 69-й хвилині Нюскен мала шанс зробити дубль з пенальті, але не змогла переграти голкіперку Франції.
Основний і додатковий час не визначили переможця, тож команди вирішили долю в серії пенальті.
У півфіналі Євро Німеччина зіграє проти Іспанії. Матч відбудеться у середу, 23 липня.
Читайте також: Іспанія — третя команда, що вийшла до півфіналу жіночого Євро-2025 з футболу





