Збірна Німеччини – остання команда, що вийшла до півфіналу жіночого Євро-2025 з футболу.

Про це повідомляє “Патріот Донбасу”.

Франція 1 – 1 Німеччина (по пенальті 5:6)
Голи: Гейоро 15 пен’ — Нюскен 25′

Німеччина залишилася у меншості на 13-й хвилині після прямої червоної картки Катрін Хендріх. Франція отримала пенальті, яке реалізувала Грейс Гейоро.

Незважаючи на гру вдесятьох, Німеччина зрівняла рахунок завдяки точному удару Шеке Нюскен.

На 69-й хвилині Нюскен мала шанс зробити дубль з пенальті, але не змогла переграти голкіперку Франції.

Основний і додатковий час не визначили переможця, тож команди вирішили долю в серії пенальті.

У півфіналі Євро Німеччина зіграє проти Іспанії. Матч відбудеться у середу, 23 липня.

Читайте також: Іспанія — третя команда, що вийшла до півфіналу жіночого Євро-2025 з футболу