У мережі набрало популярності відео з пародією на зимові Олімпійські ігри, яке зняли медики однієї з лікарень у Нідерландах.
Про це повідомляє NV СПОРТ.
У ролику лікарі жартівливо відтворили змагання з біатлону, керлінгу, фігурного катання та інших зимових видів спорту.
Відео вже переглянули понад вісім мільйонів користувачів.






