Ворог знову атакував Дніпро. Є влучання в будинок.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа, передає Укрінформ.
«Росіяни знову завдали удару по Дніпру. Пошкоджений багатоповерховий будинок. Інформація про постраждалих уточнюється», ‒ написав він.
Як зазначив у соцмережах мер міста Борис Філатов, у багатоповерхівку влучив російський дрон.
Внаслідок російської дронової атаки по Дніпру поранень зазнала дитина.
«8-річна дівчинка дістала поранення через удар росіян по Дніпру. Медики надають дитині усю необхідну допомогу», ‒ написав голова Дніпропетровської ОВА.
Раніше повідомлялось, вночі ворог завдав ракетного удару по Дніпру. Загинуло 12 людей.






