Збройні формування РФ минулої доби, 6 жовтня, 6 разів порушили домовленості про припинення вогню на Донбасі. ЗСУ відповіли на ворожі обстріли. Бойових втрат серед українських воїнів не було.
Таку інформацію надає пресслужба ООС у ранковому зведенні.
Російські окупанти обстрілювали позиції підрозділів Об’єднаних сил з гранатометів різних систем, кулеметів і стрілецької зброї.
Тричі ворог відкривав вогонь поблизу Новолуганського. Збройна активність російського агресора була також зафіксована в районі населених пунктів Нью-Йорк, Кримське та Південне.
Зазначається, що українські захисники відповіли вогнем на ворожі обстріли, чим змусили російських окупантів повернутися до дотримання режиму припинення вогню.
Доба 6 жовтня минула без бойових втрат серед українських захисників.
На ранок 7 жовтня інформації про порушення режиму тиші не надходило. Ситуація в районі проведення ООС на Донбасі контролюється ЗСУ.





