Російські загарбники щільно обстріляли Льодовий палац, який був одним із символів Сєвєродонецька, внаслідок чого він згорів.
Про це у соцмережах повідомив очільник Луганщини Сергій Гайдай.
"5000 сєвєродончан (саме стільки вміщувала зала) більше не відвідають концерт на кращій сцені міста…рашисти закидали Льодовий снарядами", – йдеться у дописі.
Гайдай нагадує про майже 50 років історії спортивного та культурного розвитку Сєвєродонецька.
"Лід, фігурне катання, хокей, волейбол, спортивна школа, концерти, випускні", – з сумом зазначає він.





