Вночі та зранку 16 грудня російські окупаційні війська тричі відкривали вогонь по прикордонних територіях і населених пунктах Сумщини.
Обстрілів зазнали Хотінська, Білопільська та Краснопільська громади, повідомляє Сумська ОВА. Зафіксовано 16 вибухів.
- Хотінська громада: ворог бив з гранатометів (14 вибухів).
- Краснопільська громада: відбулося скидання ВОГ з БпЛА (1 вибух).
- Білопільська громада: здійснено скидання ВОГ з БпЛА (1 вибух).
Крім того, 16 грудня у небі над Сумщиною зенітники збили 7 ворожих “Шахедів”.





