Вночі та зранку 16 грудня російські окупаційні війська тричі відкривали вогонь по прикордонних територіях і населених пунктах Сумщини.

Обстрілів зазнали Хотінська, Білопільська та Краснопільська громади, повідомляє Сумська ОВА. Зафіксовано 16 вибухів.

  • Хотінська громада: ворог бив з гранатометів (14 вибухів).
  • Краснопільська громада: відбулося скидання ВОГ з БпЛА (1 вибух).
  • Білопільська громада: здійснено скидання ВОГ з БпЛА (1 вибух).

Крім того, 16 грудня у небі над Сумщиною зенітники збили 7 ворожих “Шахедів”.