Російські війська завдали удару по Дніпровському району. Поранень зазнали двоє людей.
Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа, передає Укрінформ.
«Двоє людей дістали поранень через атаку росіян на Дніпровський район. Це 34-річна жінка і 53-річний чоловік. Обох у важкому стані доправили до лікарні», ‒ написав він.
Згодом Ганжа повідомив, що росіяни завдали повторного удару по району.
«Попередньо, зайнялися склади однієї з торговельних мереж», ‒ написав він.
Як повідомлялося, у Дніпрі через ракетну атаку 2 червня знищені близько 100 квартир.





