Російські війська 5 травня атакували «Шахедом» центр Чернігова, внаслідок чого пошкоджена адміністративна будівля.
Про це повідомила прес-служба Чернігівської міської ради, передає Укрінформ.
«Ворог завдав чергового удару по Чернігову. Пошкоджено адміністративну будівлю», ‒ йдеться в повідомленні.
Начальник Чернігівської МВА Дмитро Брижинський зазначив, що три людини звернулися з акубаротравмами. Їм надають усю необхідну допомогу.






