14 людей постраждали через масовану атаку ворожих безпілотників на об’єкти критичної та цивільної інфраструктури м. Конотоп, розпочато слідство.

Про це повідомили у Сумській обласній прокуратурі.

За даними слідства, в ніч з 11 на 12 вересня 2024 року, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, ворог атакував, за попередніми даними, БпЛА типу «Шахед» об’єкти критичної та цивільної інфраструктури м. Конотоп Сумської області.

Станом на 8 ранку за медичною допомогою звернулись 14 цивільних осіб, пошкоджено 7 багатоквартирних будинків, 1 приватний житловий будинок, медичний та навчальний заклади, 3 автомобілі, гаражний кооператив, магазин, банківська установа.

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки обстрілів. Досудове розслідування здійснюється слідчими Управління Служби безпеки України в Сумській області.

Як повідомлялося раніше, під час повітряної тривоги у Конотопі на Сумщині пролунали вибухи, ворог вразив інфраструктуру, є постраждалі.