Кабінет Міністрів ухвалив рішення скасувати обмеження на виїзд за кордон для жінок, які працюють у державному секторі.
Про це повідомила прем’єр-міністр України Юлія Свириденко у Telegram.
Відтепер жінки, які обіймають посади в органах державної влади, місцевого самоврядування, судах та на державних підприємствах, зможуть без обмежень перетинати державний кордон.
Нові правила поширюються на всі посади без винятку.





