Бійці 155-ї бригади знищили колону техніки російських окупантів неподалік Покровська.
Про це повідомляє Telegram-канал 155 ОМБР ім. Анни Київської.
«Пілоти роти БПАК 3 МБ 155 ОМБР знайшли колону, яка йшла «по-сірому» — ще до сходу сонця у Покровськ, і здійснили кілька уражень по автівках та піхоті», — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що все відбулося за 6–7 км південніше лінії бойового зіткнення.






