Бійці 155-ї бригади знищили колону техніки російських окупантів неподалік Покровська.

Про це повідомляє Telegram-канал 155 ОМБР ім. Анни Київської.

«Пілоти роти БПАК 3 МБ 155 ОМБР знайшли колону, яка йшла «по-сірому» — ще до сходу сонця у Покровськ, і здійснили кілька уражень по автівках та піхоті», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що все відбулося за 6–7 км південніше лінії бойового зіткнення.