Вже 1,8 млн дорослих та 520 тисяч дітей отримали тисячу гривень за програмою зимової “єПідтримки”. Найчастіше кошти витрачали на оплату комунальних послуг – 64% платежів.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Зазначається, що мобільний зв’язок з тисячі вирішили оплатити собі 17% громадян, а донати на армію становили лише 4%.

Водночас у пресслужбі “Дії” повідомили, що скоро виплати зайдуть на карту тим, хто подавався на виплату 2 та 3 грудня.