Як уже відомо, в Україні оголошено загальну мобілізацію. У нас, як і в усіх розвинутих країнах, це є механізмом максимально швидкого та ефективного доукомплектування регулярного війська. Відтепер, у Полтаві військовозобов’язаним вручатимуть повістки за графіком.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні виконувача обов’язків мера міста Полтава Катерини Ямщикової.

Який графік роздачі повісток

Групи сповіщення, згідно з розпорядженням місцевої влади, розноситимуть військовозобов’язаним повістки за таким графіком:

  • вранці із 07:00 до 10:00 годин;
  • ввечері з 17:00 до 20:00 годин.

При цьому наголошується, що для старостинських округів Полтавської громади буде розроблено окремий графік.

Крім того відомо, співробітники поліції допомагатимуть в робоі груп сповіщенням.

“Що стосується графіка – ТЦК та СП і до цього здійснювало адресне сповіщення переважно вранці та ввечері, коли громадяни вдома. У групах ТЦК та СП ходить поліція. І про те, щоб керівники ОСББ надавали доступ до під’їзду. Це такі 2 пункти, які допомагають ТЦК та СП виконувати наші завдання”, – прокоментував розпорядження спікер обласного ТЦК та СП Роман Істомін.