21 народний депутат відкрито виступив проти планів щодо демонтажу Національного антикорупційного бюро (НАБУ) та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), голосуючи проти відповідних ініціатив або блокуючи трибуну, тим самим не беручи участі в голосуванні.

Про це повідомила активістка Юлія Решітко.

«Хочу подякувати народним депутатам, які активно висловили протест — голосували проти демонтажу НАБУ і САП, а також блокували трибуну», — заявила вона.

До списку депутатів, які підтримали цю позицію, увійшли представники фракцій “Слуга Народу”, “Голос”, “Європейська Солідарність” та позафракційні:

  • Анастасія Радіна (СН)
  • Роман Грищук (СН)
  • Дмитро Гурін (СН)
  • Ганна Бондар (СН)
  • Ярослав Юрчишин (“Голос”)
  • Ярослав Железняк (“Голос”)
  • Ольга Стефанишина (“Голос”)
  • Ярослав Рущишин (“Голос”)
  • Максим Хлапук (“Голос”)
  • Інна Совсун (“Голос”)
  • Марія Іонова (ЄС)
  • Ірина Геращенко (ЄС)
  • Михайло Бондар (ЄС)
  • Вікторія Сюмар (ЄС)
  • Володимир Ар’єв (ЄС)
  • Олексій Гончаренко (ЄС)
  • Яна Зінкевич (ЄС)
  • Іванна Климпуш-Цинцадзе (ЄС)
  • Ростислав Павленко (ЄС)
  • Софія Федина (ЄС)
  • Гео Лерос (позафракційний)

«У нас є 21 народний депутат, готовий показати свою позицію попри все. Дякую вам. Також були депутати, які утримались і не голосували», — додала Решітко.