21 народний депутат відкрито виступив проти планів щодо демонтажу Національного антикорупційного бюро (НАБУ) та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), голосуючи проти відповідних ініціатив або блокуючи трибуну, тим самим не беручи участі в голосуванні.
Про це повідомила активістка Юлія Решітко.
«Хочу подякувати народним депутатам, які активно висловили протест — голосували проти демонтажу НАБУ і САП, а також блокували трибуну», — заявила вона.
До списку депутатів, які підтримали цю позицію, увійшли представники фракцій “Слуга Народу”, “Голос”, “Європейська Солідарність” та позафракційні:
- Анастасія Радіна (СН)
- Роман Грищук (СН)
- Дмитро Гурін (СН)
- Ганна Бондар (СН)
- Ярослав Юрчишин (“Голос”)
- Ярослав Железняк (“Голос”)
- Ольга Стефанишина (“Голос”)
- Ярослав Рущишин (“Голос”)
- Максим Хлапук (“Голос”)
- Інна Совсун (“Голос”)
- Марія Іонова (ЄС)
- Ірина Геращенко (ЄС)
- Михайло Бондар (ЄС)
- Вікторія Сюмар (ЄС)
- Володимир Ар’єв (ЄС)
- Олексій Гончаренко (ЄС)
- Яна Зінкевич (ЄС)
- Іванна Климпуш-Цинцадзе (ЄС)
- Ростислав Павленко (ЄС)
- Софія Федина (ЄС)
- Гео Лерос (позафракційний)
«У нас є 21 народний депутат, готовий показати свою позицію попри все. Дякую вам. Також були депутати, які утримались і не голосували», — додала Решітко.




