В Україні відроджують одне з найвідоміших музичних телешоу — «Караоке на майдані». Легендарний проєкт знову з’явиться на телеекранах завдяки телеканалу ТЕТ.

Про повернення шоу повідомили на офіційній Facebook-сторінці каналу.

Там наголосили, що проєкт вирішили відновити не лише заради ностальгії, а й задля доброї справи.

За словами представників ТЕТ, «Караоке на майдані» має особливу здатність об’єднувати українців через музику та спільні емоції.

Цього разу шоу повертається з важливою благодійною метою — підтримати реабілітаційний центр «Титанові».

Перші зйомки нового випуску відбудуться вже 25 квітня о 11:00 на Контрактовій площі в Києві.